Spor Tesisleri

Logo
Kapalı Yüzme Havuzu

Üniversitemizin Davutpaşa Kampüsünde bir adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Kapalı yüzme havuzundan tüm mezunlar ve birinci derece yakınları, kayıt için gerekli prosedürü tamamladıktan sonra faydalanabilirler.
Ayrıntılı bilgiler Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığımızın internet sayfasında bulunmaktadır.Logo
Fitness Salonu

Davutpaşa Kampüsü içerisinde yer alan fitness salonu 1055 metrekare alana sahip iki ayrı salondan oluşmaktadır. Salonda, çeşitli spor aletleri ve bilimsel taramaların yapılabildiği modern ölçüm aletleri bulunmaktadır.
Fitness salonumuz tüm mezunlar ve birinci derece yakınlarının kullanımına açıktır. Üyelik şartları, gerekli belgeler ücretler, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığımızın internet sayfasında mevcuttur.Logo
Halı Saha

Üniversitemizin Davutpaşa Kampüsünde 1 halı saha, 1 çim saha, olmak üzere 2 adet futbol oyun sahası mevcuttur. Halı sahayı kullanmak isteyenlerin, kullanımdan bir hafta öncesinden Davutpaşa Kampüsündeki fitness salonuna bizzat giderek veya telefon ederek randevu almaları gerekmektedir.Logo
Tenis Kortları

Davutpaşa Kampüsü’nde fitness salonu arkasında kalan alanda 2 adet tenis kortu bulunmaktadır. Bu kortlardan tüm mezunlarımız, fitness salonundan randevu alarak faydalanabilmektedir.

 


 

Tesislerimiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Sosyal Tesisler Şube Müdürlüğü birimine bağlı olarak faaliyette bulunmaktadır.

 


İletişim Bilgileri

Yıldız Teknik Üniversitesi
Davutpaşa Kampüsü Esenler / İstanbul
Kapalı Havuz Tel  : +90(212) 383 40 63
Fitness Salonu Tel: +90(212) 383 40 37
Web: www.spor.yildiz.edu.tr